Mistr ve výrobě - nástup do kmene - ihned

Pro klienta orientujícího se na výrobu v automobilovém průmyslu hledáme vhodné uchazeče na pozici referenta na HPP s nástupem do kmenu. Nejedná se o agenturní zaměstnávání – smlouva, mzda, podmínky spolupráce a také benefity jsou zajištěny přímo společností.

Náplň práce:

  • vedení pracovního kolektivu max. 20 lidí na odděleních kalení, broušení, vizuální kontroly či kalení, odpovědnost za organizaci práce a dodržování pracovních operací, komunikace s nadřízeným, zlepšování pracovních postupů a rozvoje zaměstnanců v týmu

Požadavky:

  • zkušenost s vedením týmu vítána
  • vzdělání v technické oblasti výhodou
  • práce na PC – reportování výsledků
  • silné organizační schopnosti

Nabízíme:

  • HM ve výši 28.000 – 32.000 CZK
  • půlroční odměny závislé na zisku společnosti
  • příspěvek na stravování
  • dovolená 25 dní
  • jednosměnný provoz 6:00 – 14:30
  • možnost kariérního růstu

Prosíme o zaslání životopisu na email.

Firma: Lead - Project Advices s.r.o.

Kontakt: Mgr. Petra TEJNOROVÁ
Dobrá 786
739 51 Dobrá

Telefon: 774835595

Místo práce: Prostějov

Plat: 28000 - 32000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé