Seřizovač Hustopeče

Požadujeme

- manuální zručnost, praxi na podobné pozici vítána (min. 1 rok)- technické myšlení (základy technické dokumentace)- základní znalost práce s měřidly- spolehlivost a zodpovědnost- práce ve 3 směnném provozu

Nabídka

- Hrubá mzda závislá na zkušenostech kandidáta (individuální ohodnocení)- docházkový bonus- roční bonus- závodní stravování- 5 týdnů dovolené- práce v mezinárodní společnosti (možnost kariérního růstu)- firemní akce- školení atd.

Pracovní náplň

- práce v mezinárodní společnosti orientované na automobilový průmysl - konkrétně na výrobu spojovacích komponentů- seřízení a obsluha strojů, montážní linky na lisovně- manipulace s materiálem pro výrobní zakázky- práce s měřidly a technickou dokumentací atd.

Poznámka

- prosíme o zaslání životopisu, poté Vás rádi oslovíme

Firma: Lead - Project Advices s.r.o.

Kontakt: Mgr. Petra TEJNOROVÁ
Dobrá 786
739 51 Dobrá

Telefon: 774835595

Místo práce: Brno Slatina

Plat: 27000 - 40000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé